Risk Analysis  DLA BIZNESU

Zastanawiasz się jak potencjalny konflikt wpłynie na twoją firmę?  Czy konieczność obowiązkowych świadczeń osobistych i rzeczowych zaburzy prowadzony przez Ciebie biznes? Czy znajdujesz się w obszarach o podwyższonym ryzyku ze względu na bliskość obiektów infrastruktury krytycznej lub też militarnej? Czy zagrożenia o charakterze terrorystycznym mogą Ciebie dotknąć?

Jeżeli odpowiedź na choć jedno z powyższych pytań jest twierdząca to zapraszamy do kontaktu zainteresowane podmioty publiczne i prywatne poprzez  formularz znajdujący się na dole strony.  Nasz zespół wykonywał  liczne audyty bezpieczeństwa i tworzył na ich podstawie raporty dla istotnych biznesowo obiektów przemysłowych w Polsce dotyczące ich funkcjonowania w poszczególnych stanach zagrożenia państwa.  Gwarantujemy dyskrecję w oparciu o NDA.

MEDIA – Wolski o Wojnie

Reklama  twojego biznesu w oparciu o 170 tys. obserwujących na Twitterze, wielomilionowe wyświetlenia oraz  280 tys. subskrybentów  YouTube marki osobistej Wolski o Wojnie?  Jest to możliwe – zainteresowanie podmioty prywatne zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na dole strony.

OSINT / RAPORTY

Jeżeli twoja organizacja  potrzebuje profesjonalnej analizy dotyczącej SpW z obszaru ZSRR oraz byłych republik związkowych to dobrze trafiłeś.  Nasz zespół przeprowadził już kilkadziesiąt  tego typu analiz OSINT .  Zajmujemy się też tworzeniem komercyjnych raportów dla branży obronnej stanowiących podstawę do działań PR, marketingowych oraz konferencyjnych. Gwarantujemy dyskrecje w oparciu o NDA.

    FORMULARZ KONTAKTOWY